Rozpis představení 17. ročníku přehlídky hudebních divadel

Voskovcova Sázava 2017

3. června 2016 v 19:30 hrajeme po delší době opět komedii - Premiéra hry z pera Pavla Kohouta a v režii Martina Kováříka. Je to hra typově odlišná od dosud hraných her. Nechybí dramatické až napínavé situace - pochopitelně s humorným nádechem. Nebude nouze o mnoho jevištních překvapení, zajímavých kostýmů i precizně provedených rekvizit!

Hra je doplněna skvělými písničkami Honzy Rejhona

Předprodej vstupenek je v Infocentru v Sázavě.

Těšíme se na Vás!

 

V sobotu 21. listopadu se koná Komponovaný večer European Theatre Night každoročně třetí listopadovou sobotu ve více než desítce evropských zemí. V České republice je to již třetí ročník. Více na www.nocdivadel.cz

Letos se této významné divadelní akce účastní i náš Divadelní soubor Jiřího Voskovce s hrou DOBYVATELÉ, kterou napsal Jiří Voskovec ve svých 16ti letech v roce 1921 a která měla premieru 19.6.2015, v den 110. výročí narození slavného umělce.
Hru sehrajeme samozřejmě 21.11.2015 a to v 19:30 hodin. Vstupenky budou v předprodeji v Infocentru (kulturní dům) v Sázavě. Využijte poslední příležitost, kdy hru v Sázavě uvádíme.

Vloni se Noc divadel konala ve 29 městech, zapojilo se 130 českých a moravských souborů a divadel a zúčastnilo se jí 50 000 diváků. Letos se předpokládá ještě větší účast divadel a diváků.

Noc divadel 2015

Pavel Kohout - známý spisovatel a dramatik, žijící v Sázavě, (autor hry Cesta kolem světa za 80 dní, kterou hrajeme, mimo jiné i divadelní hry o Karlu Hašlerovi, kterou hraje Vinohradské divadlo) - napsal recenzi či glosu k premiéře naší nové hry Dobyvatelé, kterou jsme hráli v Sázavě 19. června 2015 a kterou Pavel Kohout navštívil. Kromě kladného ohodnocení naší hry ocenil i náš ochotnický soubor, čehož si samozřejmě z úst věhlasného dramatika velmi vážíme!

 

Článek vyšel 2.7.2015 v magazínu Reportér a ve webové verzi je zde: reportermagazin.cz/ti-vecne-ochotni

 

Hru Dobyvatelé budeme hrát znovu v rámci divadelní přehlídky Voskovcova Sázava některý z pátků koncem října 2015. Koncem srpna bude definitivní termín

Divadelní soubor Jiřího Voskovce nastudoval ke 110. výročí narození sázavského rodáka Jiřího Voskovce jeho první hru, kterou napsal v 16ti letech, DOBYVATELÉ. Obsah hry se dá vyjádřit slovy: Dramatická utopie odehrávající se Ve Velké Praze a na Venuši kolem roku 3000

Z hlediska našeho souboru jde o výjimečné téma - totiž drama! Herce sázavského souboru tak uvidíte v dosud nezvyklých dramatických rolích!

Představení se koná v pátek 19.6. v 19:30 v Kulturním domě v Sázavě

Předprodej vstupenek je v Infocentru Sázava od 8.6.

Představení hudbou živě doprovází sázavská kapela V rodném kruhu

Režii představení má Martin Kovářík

Představení vzniklo za podpory Města Sázava

 

dobyvatele web

V pátek 22. května ve 20 hodin sehrajeme úspěšnou hru Pancho se žení v Dobrovicích v rámci 66. ročníku Pojizerských her (více na stránkách ochotnického divadelního souboru Dobrovít Dobrovice zde)

V Horních Počernicích pak sehrajeme o týden později, tedy 29. května ve 21 hodin, tutéž hru ve venkovním divadle. V případě nepříznivého počasi bude hra přeložena do kamenného divadla! Celý program a i trasa, jak se do divadla dostanete, a další informace jsou zde.

Po delší době si zahrajeme hru Pancho se žení, tentokrát v rámci postupové přehlídky Klicperovy divadelní dny Sadská (16. ročník). Hrajeme ve čtvrtek 10. dubna v 19:30.

Na obrázcích je program, i vstupné - tedy veškeré informace.

Více informací na stránkách KIDC Sadská zde

Přijďte se na nás podívat!

Reprízu představení Cesta kolem světa za 80 dní sehrajeme v sobotu 1.února 2014 v divadle K.H.Máchy v Litoměřicích od 19:00 hodin. Vstupenky si můžete rezerovvat online na webu divadla (Program divadla K.H.Máchy v Litoměřicích, vyberte vlevo měsíc Únor - zobrazí se popis hry a odkaz na online rezervaci)

V Praze budeme hrát v sobotu 8.února 2014 od 19:30 hodin v Salesiánském divadle, Kobyliské náměstí 1, Praha 8. Vstupenky lze rezervovat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zakoupit od 18:30 přímo v divadle.

V Benešově hrajeme 3. dubna v rámci přehlídky Dny Svatopluka

Cesta kolem světa za 80 dní_35

Repríza představení "Cesta kolem světa za 80 dní" se bude konat v pátek 29.11. v 19:30 v Kultruním domě v Sázavě. Hra zvítězila v přehlídce Voskovcova Sázava 2013. vstupenky jsou v předprodeji v Infocentru v Sázavě.

 

 

 

 

 

 

 

Cesta kolem světa za 80 dní_34"Rychlá hudební komedie o tom, co vše je ochoten vytrpět anglický gentleman kvůli pošetilé sázce".

Premiéra divadelní Pavla Kohouta hry Cesta kolem světa za 80 dní podle slavné předlohy Julese Verna, s hudbou Milana Štedry v režii Martina Kováříka a Oldřicha Randuly se uskuteční v pátek 12. července 2013 v 19:30 v kulturním domě v Sázavě.

Předprodej vstupenek je v Informačním centru v Sázavě. Doporučujeme vstupenky zakoupit co nejdříve.

Hlavním partnerem představení je firma SKANSKA. Partnerem je Město Sázava. Tisk programů sponzporuje a provádí SB Omega. Sponzorem je Luxusní papíry.CZ

 

18. dubna jsme sehráli hru Pancho se žení v Benešově. Hra měla velký ohlas a moc nás potěšil pochvalný článek v benešovském deníku Jiskra pod názvem "Představení profesionálních amatérů ze Sázavy".

Napsal jej pan profesor PhDr. Erich Renner, který prý nevynechá žádné ochotnické představení a je pravidelným dopisovatelem do Jiskry. Děkujeme!

Přečíst si jej můžete zde: Jiskra -Pancho se žení.

To je název nové hry, jejíž premieru předvedl náš soubor 23.6.2012. Do konce roku ji úspěšně třikrát reprízoval. Z toho jednou v Říčanech a dvakrát na domovské scéně, kde bylo pokaždé zcela vyprodáno.

Na rok 2013 jsou jiiž od listopadu plánovány čtyři akce. O nich Vás budeme postupně informovat, případně si je můžete prohlédnout v kalendáři

Grafika, program, admin - Radek Tupý ..... Foto pro koláže - Vladimír Trmal

Nejbližší představení

Žádné události

Kalendář našich akcí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31