DSJV Hry
Dvě gorily proti mafii
Napínavá komedie se skoro 7 mrtvolami
Aktuálně hrajeme
Pavel Kohout
Martin Kovářík
Jan Rejhon

Franta a Josef jsou obyčejní krmiči v ZOO. Netuší, že si zahrávají s vlastním životem, když za mrzký peníz souhlasí s účastí na podivné akci nových hlídačů, poskoků nového pana ředitele.

Jejich vinou, nebo jestli chcete zásluhou, dojde ke zdecimování místní české odnože sicilské mafie, na jejíž revizi přijíždí nejvyšší nadřízený.

Díky přísnému dodržování hierarchie dojde k mnoha vtipným situacím, které umocňuje pravá ruka všech předchozích ředitelů, paní Nováková, jež neváhá pro záchranu zvířat tento zajetý systém ignorovat.

Vějíř příběhu Vás ovane přímočarou jednoduchostí, kde není nutné dlouho přemýšlet nad tím, kdo patří mezi ty zlé. Tuto jistotu sice na konci trochu naruší překvapivé zjištění, ale jelikož je očekávané, nemusíme se ho bát.

Jednotlivé scény jsou protkány lidskou zvířeckostí i zvířecí lidskostí. Toto trochu zamotané tvrzení nabude skutečnosti, když po násilném začátku zamilovaná Viktorie pomáhá oběma krmičům zachránit si holé životy.

Nakonec se sama ocitá v nebezpečí, z něhož ji i oba krmiče zachrání všudypřítomná paní Nováková.

Sledujme ztřeštěný příběh odehrávající se v ZOO den před slavnostním znovuotevřením. A za pomoci autorských písní psaných přímo pro tuto hru a samozřejmě díky paní Novákové dosáhněme usvědčení a zatčení zlosynů.

03.06.2016
KD Sázava

Grafika, program, admin - Radek Tupý ..... Foto pro koláže - Vladimír Trmal

Nejbližší představení

Žádné události

Kalendář našich akcí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31